All About Oscar / Oscar'a Dair Her Şey
e-mail: DeaconALP@gmail.com

2017 BAFTA Ödülleri Kazananlar

70. BAFTA Ödülleri Kazananlar


2017 bafta odulleri kazananlar
2017 BAFTA Ödülleri Kazananlar

2017 BAFTA Ödülleri sahiplerini buldu. Ve işte BAFTA Ödülleri kazananlar listesi:

BAFTA Awards Winners (BAFTA Ödülleri Kazananlar)

bafta awards
BAFTA Awards

Best Film (En İyi Film)

La La Land (Aşıklar Şehri)

Alexander Korda Award for Best British Film (En İyi İngiliz Filmi)

I, Daniel Blake / Moi, Daniel Blake (Ben, Daniel Blake)

David Lean Award for Direction (En İyi Yönetmen)

Damien Chazelle / La La Land (Aşıklar Şehri)

Best Leading Actor (En İyi Erkek Oyuncu)

Casey Affleck / Manchester by the Sea (Yaşamın Kıyısında)

Best Leading Actress (En İyi Kadın Oyuncu)

Emma Stone / La La Land (Aşıklar Şehri)

Best Supporting Actor (En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu)

Dev Patel / Lion

Best Supporting Actress (En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu)

Viola Davis / Fences (Çitler)

Best Original Screenplay (En İyi Özgün Senaryo)

Kenneth Lonergan / Manchester by the Sea (Yaşamın Kıyısında)

Best Adapted Screenplay (En İyi Uyarlama Senaryo)

Luke Davies / Lion

Best Film not in the English Language (Yabancı Dilde En İyi Film)

László Nemes / Son of Saul / Saul fia (Saul'un Oğlu)

Best Cinematography (En İyi Sinematografi)

Linus Sandgren / La La Land (Aşıklar Şehri)

Best Editing (En İyi Kurgu)

John Gilbert / Hacksaw Ridge (Savaş Vadisi)

Best Special Visual Effects (En İyi Görsel Efekt)

Robert Legato, Dan Lemmon, Andrew R. Jones, Adam Valdez / The Jungle Book (Orman Çocuğu)

Best Production Design (En İyi Sanat Yönetmeni)

Stuart Craig, Anan Pinnock / Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar)

Best Animated Film (En İyi Animasyon Filmi)

Travis Knight / Kubo and the Two Strings (Kubo ve Sihirli Telleri)

Best British Short Animation (En İyi İngiliz Kısa Animasyon)

Khaled Gad, Anushka Kishani Naanayakkara, Elena Ruscombe-King / A Love Story

Best British Short Film (En İyi İngiliz Kısa Film)

Home

Best Make Up / Hair (En İyi Makyaj ve Saç )

J. Roy Helland, Daniel Phillips / Florence Foster Jenkins

Best Costume Design (En İyi Kostüm Tasarımı)

Madeline Fontaine / Jackie

Best Sound (En İyi Ses)

Claude La Haye, Bernard Gariépy Strobl, Sylvain Bellemare / Arrival (Geliş)

Anthony Asquith Award for Film Music (En İyi Özgün Müzik)

Justin Hurwitz / La La Land (Aşıklar Şehri)

Best Documentary (En İyi Belgesel)

Ava DuVernay / 13th

EE Rising Star Award (Yükselen Yıldız Ödülü)

Tom Holland


#EEBAFTAs

0 yorum: