Man Idol Cat

Adam-İdol-Kedi


man idol cat
Man Idol Cat

Gök gürlüyor, şimşekler çakıyor, sudan boşalırcasına yağmur yağıyor ve bir adam sırtında bir kedi ile taptığı bir puta yalvarıyor. Adam, puta bir şeyler anlatmaya çalışıyor...

man idol cat
Man Idol Cat

Man Idol Cat (Adam-İdol-Kedi), İranlı yönetmen ve animatör Mahnaz Yazdani'nin 1.5  dakikalık bu kısa animasyon çizgi filminin konusu: Sırtında bir kedi ile puta yalvaran bir adam onun doğaüstü güç ve etkisinin belki de içinde bulunduğu durumdan kendisini kurtarabileceğine inanıyor...

man idol cat
Man Idol Cat


Mahnaz Yazdani'nin teknolojiye dair Help! adlı kısa animasyon çizgi filmini daha önce paylaşmıştım. ''Man Idol Cat''i beğenirseniz onu da muhakkak izleyin ;)

Yorum Gönder

6 Yorumlar

 1. youtube a giremiyorum henüz hala ayarlayamadım şunu , merak ettim eğlenceli birşey olsa gerek. Alper senden bir konuda öneri almak istiyorum , bana komedi filmler önerir misin böyle epey bir kahkaha attıracak cinsten. Sen ne tarz seviyorsun ayırım var mı yoksa bazı tarzlar daha ön planda mi? Sitene baktım ama böyle kategori şeklinde yok , ya da ben mi anlamadım .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorum için teşekkürler Galena özlettin kendini ;)
   YouTube için google da az biraz bakın epey bir yol yordam var anında bulursun. Olmadı dur ben sana mail ile yardımcı olurum ;) Komedi tarzında bir ayrımım yok ama genel olarak kara mizah tarzı daha bir eğlenceli geliyor. Site de böyle bir kategorilendirme bilerek yapmadım çünkü çok ama çok fazla film izliyorum ve sadece 10 puan verdiklerimi paylaşıyorum. Tarzıma güvenen arkadaşların tavsiye ettiğim her filmi izlemesini istiyorum :) Ben sana mail de komedi filmlerini de sunayım içerisinden seç beğen al yaparsın ;) izlediklerinden yorumlarını bekliyorum ama ;) Bu arada son yazdığım filmi muhakkak izlemelisin evet komedi istiyorsun ama sadece filmin yazısını okursan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın ;) hatta izledikten sonra kendi blogunda daha detaylı bir anlatımını da okumak isterim hem sen çok daha farklı açılardan ele alabilirsin... ''The Best Offer''

   Sil
 2. Alper nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. E-mailini aldım , hepsini listelemişsin .Hiç üşenmemissin Ne kadar yardımsever , işinde titizsin, engin bir film bilgin var gerçekten takdir ettim.
  The Best Offer ı merak ettim izleyeceğim kesin. Senin kadar film anlatmakta başarılı olamayacağım kesin ancak anladım ne demek istediğini elbette blogumda seve seve anlatırım ;)
  Bu arada Adam Sandlers hakkında kesinlikle sana katılıyorum.
  Çok çok çok teşekkürler , süpersin..İlk yorumumda demiştim tam bir kaynaksın sen kaynak kitap ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Galena asıl ben teşekkür ederim bütün bu güzel sözlerin ve düşüncelerin için. Peki o zaman sözü aldık sen anlatırsın biz de keyifle okuruz ;) ben teşekkür ederim iyi ki varsın.

   Sil
 3. haha adam çok tatlıı :D

  ve çok anlamlıı beğendiimm :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten ben de senin gibi adamın tatlılığına bitiyorum :) Mahnaz'a animasyonların süresini az daha uzun tutmasını rica etmiştim bakalım sıradaki animasyon nasıl gelecek ;)

   Sil

This Blog is protected by DMCA.com