4. Hürriyet Bumerang Ödülleri

4. Hürriyet Bumerang Ödülleri Başlıyor!


4 bumerang odulleri
4. Bumerang Ödülleri Başlıyor

Türkiye'nin en iyi bloglarının belirlendiği 4. Hürriyet Bumerang Ödülleri yarışmasına Oscar Favorite olarak ''En Tarz Blog'' kategorisinden aday olduk.

Adaylık için yeterli gören Bumerang ailesine ve kısa sürede blogumuzu çok iyi noktalara getiren siz değerli takipçilerimize çok ama çok teşekkürler.

4 bumerang odulleri
Bumerang Ödülleri

oscarfavorite olarak siz değerli okurlarımız ve takipçilerimizden kısaca bizi bu ödüle layık gören herkesten buradan oylamaya katılmalarını ve bizi desteklemelerini rica ediyoruz.

Oylama ücretsizdir! Cep telefonunuz gizli tutulacak olup, toplu mesaj gönderimi için kullanılmayacaktır. Doğrulama kodu tamamen ücretsizdir.

#BUM14 #bumerangodullleri14 #bumerangödülleri14

Geçtiğimiz yıl 3. Hürriyet Bumerang Ödülleri yarışmasına yine aynı kategoriden aday olmuştuk ve sizlerin de desteğiyle önce ilk aşama olan sms oylaması kısmında ilk 10'a kalmış daha sonra da jüri seçimiyle finalist olarak ödül kazanmıştık. Bu vesileyle tekrar sizlere teşekkür ediyor ve geçen sene olduğu gibi bu sene de desteğinizi esirgememinizi rica ediyoruz. Herkese sevgiler, saygılar.

4. Bumerang Ödülleri'nde; Konuşmacılar, Mekan, Kategoriler, Jüri Üyeleri, Galeri ve Geçmiş Yarışmalar İçin Zaman Tüneli kısmına da göz atabilirsiniz.

Yorum Gönder

11 Yorumlar

 1. Oyumuzu verdik haydin hayırlısı olsun hakkında. Bende En Çalışkan Blog a aday olmuştum bakalım sonuç daha açıklanmadı hoş açıklansa da pek umut yok :))) Umarım bu sene birincilik olur yerin... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler dostum. Paylaşımlarından takipteyim zaten açıklansın da biz de oyumuzu kullanalım ;) kısmet be dostum bakalım. Hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun.

   Sil
 2. Çok teşekkür ederim varolsın. O zaman ne diyelim hakkımızda hayırlısı :)))

  YanıtlaSil
 3. oyumu verdim Alpeeeer , 1. olacaksın ben oy verdim yaa kesin 1. olursun hihihi :p
  du ben başka arkadaşlarımı da yönlendireyim. seviyorum bu blogu ben yaaa <3<3<3<3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler Baskanların en Kreatifi sağ ol var ol :) hayırlısı bakalım ;)

   Sil
  2. Alper bir de bumerangtan sana oy verdikten sonra bir daha başka kimseye yani farklı kategoride olsa bile oy veremedim. Ruhsuz Atmaca arkadaşımız söylemişti bu sene sadece 1 oy atabilecekmişiz ve bir kategoriye. Yani mesela önce başka birine oy veren biri " aa bi de en tarz blog için Oscar'a vereyim" dese veremeyecek :( saçma olmuş sanki di mi ama

   Sil
  3. Evet kesinlikle o kısmı pek olmamış yani her kategoride sadece bir oy hakkımız olsaydı daha iyi olacaktı. Bu arada sen Oscar için oy topluyor musun bakalım? :)

   Sil
  4. bak seeen he hehe :)) Oscar'ın kurumsal iletişim direktörü oldum ben yani he hihihi ;) bilemiyorum topluyorumdur herhal;)

   Sil
  5. Bak pozisyonunu da belirlediğimize göre bu konuda oturup konuşmak lazım gelir :) Bu arada şu mandolin postunu mail atabilir misin bana hem çok merak ediyordum hem de başım rahatlayınca okumak istemiştim ;) mail adresimi biliyorsundur zaten yukarıda da yazıyor.

   Sil
 4. Hayırlısı olsun :) Bende en çalışkan blog a aday oldum bakalım sonuçlar nasıl olucak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim sizin için de hayırlısı olsun. Bu arada naçizane tavsiyem Google + profilinizi güncellerseniz yorum yaptığınız yerlerden profilinize göz atmak isteyen okuyucular size daha kolay ulaşabilir. Mesela ben sizin blogunuzu göremiyorum.

   Sil

This Blog is protected by DMCA.com